درباره ما

کالای تحریر آما از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت در حوزه لوازم التحریر نموده است. که از سال ۱۳۸۷ وارد حوزه توزیع و پخش تحریر به صورت حرفه ای شده است و هم اکنون در سطح ایران مشغول به توزیع لوازم التحریر می باشد.

با توجه به ورود ویروس کرونا در انتهای سال ۱۳۹۸ تحریر آما اقدام به راه اندازی وب سایت تخصصی خود نموده است تا بتواند خرید مشتریان خود را سهل و آسان نماید.

در این راه با بهره گیری از سرمایه انسانی متعهد ، متخصص ، خلاق و کارآمد و فراهم آوردن امکان نوآوری در تولیدات و خودشکوفایی برای پرسنل به این مهم دست خواهیم یافت. همچنین همواره این مسئولیت سنگین را به دوش کشیده ایم که با تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ مشتری مداری، خدمات حرفه ای به مشتریانمان در راستای ارتقاء سطح مالی آنها برداریم.

این مجموعه با توجه به نیاز جامعه و کشور و در راستای حمایت از کالاهای ایرانی وارد حوزه تولید لوازم التحریر از سال ۱۳۸۵ شده است، که تولیدات این مجموعه با طرح های مورد پسند جامعه و بسته بندی زیبا و حرفه ای با قیمت های مناسب می باشد.

در ضمن جهت خرید عمده لوازم تحریر در هر کجای ایران عزیز که هستید میتوانید با ما در ارتباط باشید.


تنوع بینظیری از محصول

شرکت آما به عنوان بزرگترین مرکز خرید عمده لوازم تحریر در مشهد با رسالت توزیع لوازم تحریر ارزان و در عین حال با کیفیت تضمین می کند که در بین سایتها و فروشگاه های موجود ارزان ترین لوازم تحریر در مشهد را ارائه کرده و آماده پاسخ دهی حداکثری به نیاز شما به صورت عمده و جزیی می باشد.

توزیع لوازم تحریر عمده و مشاوره دادن به فروشگاه های لوازم تحریر (از ابتدا تا رسیدن به فروش موفق) یکی از اهدافی است که شرکت آما همواره دنبال کرده و از آنجا که فروشگاه های لوازم تحریر مشهد در سالیان اخیر تعامل خوبی با شرکت آماتحریر داشته اند توانسته ایم مشاوره های مناسبی در این خصوص در اختیار آنها قرار دهیم.